Nagrajenci nagradne igre NAJLEPŠI KRAJI NA SVETU

najkraji516px.jpg

Izžrebali smo oktobrskih deset naročnikov na revijo National Geographic Slovenija.

Nagrajenci prejmejo knjigo NAJLEPŠI KRAJI NA SVETU.

  1. PAVLIN TINA
  2. POPOVIĆ MARA
  3. KOBAL IRENA
  4. FICZKO JELENA
  5. JESENIČNIK ALJA
  6. ŠEK STANKO
  7. POTOČNIK PRIMOŽ
  8. VAN DAELE ARNE
  9. INTIHAR TIN
  10. OŠ STIČNA

Izžrebanci meseca septembra.
  1. LAŽETA PRIMOŽ, 2316 ZGORNJA LOŽNICA
  2. ŽINKO ANDREJA, 2270 ORMOŽ
  3. ERŽEN JANEZ, 1231 LJ-ČRNUČE
  4. HADALIN JANEZ, 1360 VRHNIKA
  5. KRAUTHAKER PRIMOŽ, 4000 KRANJ
  6. STUŠEK JANKO SEBASTIJAN, 4248 LESCE
  7. KUNIČ JANEZ, 8330 METLIKA
  8. KUK MAJA, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI
  9. SUŠNIK KLEMEN, 1241 KAMNIK
  10. SAVINEK POLDKA, 4000 KRANJ

Izžrebanci meseca avgusta.
  1. ROGL JURIJ, 2312 OREHOVA VAS
  2. TOMADINI MAŠA, 1000 LJUBLJANA
  3. GAJŠAK ALBINA, 3320 VELENJE
  4. KRIŽNIČ ANDREJA, 5210 DESKLE
  5. BAJT VANJA, 4240 RADOVLJICA
  6. PLANINC KIRIDŽIEV KSENIJA, 1000 LJUBLJANA
  7. DIVJAK APOLONIJA, 9250 GORNJA RADGONA
  8. DE GLERIA JUST, 1380 CERKNICA
  9. SAJE METOD, 8000 NOVO MESTO
  10. ŠELJ BOGDANA, 6253 KNEŽAK

Izžrebanci meseca julija.
  1. BRUČAN MILENA, 1210 LJ-ŠENTVID
  2. DESPOTOVIČ VESNA, 5222 KOBARID
  3. GORJANC MAJA IN JANI, 2394 KOTLJE
  4. LALIĆ SLOBODAN, 1120 LJUBLJANA
  5. OŠ BOJANA ILICHA, 2000 MARIBOR
  6. PODGORŠEK BARBARA, 1262 DOL PRI LJUBLJANI
  7. REŠČIČ TINA, 5000 NOVA GORICA
  8. RUTAR KATJA, 5220 TOLMIN
  9. SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER, 6000 KOPER
  10. ZALOKAR POLONCA, 1000 LJUBLJANA

Izžrebanci meseca junija.
  1. ALEKSANDER ŠERUGA, 2250 PTUJ
  2. UMEK BOGDAN, 1000 LJUBLJANA
  3. BERIČ JERNEJA, 1000 LJUBLJANA
  4. MALENŠEK JANA, 8000 NOVO MESTO
  5. GUŠTIN BORIS, 1000 LJUBLJANA
  6. JEREB MARKO, 5275 GODOVIČ
  7. POGAČNIK JANA, 1236 TRZIN
  8. ŽMAVC ANJA, 1000 LJUBLJANA
  9. SLIVNJAK BOŽIDAR, 5211 KOJSKO
  10. BOGŽALEC AŽMAN ALJOŠA, 4220 BLED

Izžrebanci meseca maja.
  1. KRYŽANOWSKI ANDREJ, 1000 LJUBLJANA
  2. OSREDNJA KNJIŽNICA MOZIRJE, 3330 MOZIRJE
  3. PEČNIK LEA, 1000 LJUBLJANA
  4. GRDEVIČ GORAZD, 6240 KOZINA
  5. VUTE ŽIVKA, 1000 LJUBLJANA
  6. ŠMITEK BRANISLAV, 4243 BREZJE
  7. BOBNAR SIMON, 8000 NOVO MESTO
  8. ŽONTAR MATEJ, 1270 LITIJA
  9. I. GIMNAZIJA V CELJU, 3000 CELJE
  10. KOTNIK MOJCA, 4207 CERKLJE NA GORENJSKEM


Stran je bila natisnjena s spletnega portala National Geographic Slovenija www.national-geographic.si.
© 2005 - 2010 National Geographic Slovenija. Vse pravice pridržane.